درباره سایت

تماس با ما:

آدرس:همت غرب-شهرک گلستان(راه آهن)-انتهای بلوار امیر کبیر-بلوار کاشان- بین نور دوم و سوم

تلفن: 44757641
44711155
44713219


تعرفه سال 97
بلیت تک جلسه ای ویژه یک نفر (استخر،سونا،جکوزی).....50 هزار تومان
بلیت تک جلسه سانس صبحگاهی (آقایان) با صبحانه رایگان.....25 هزار تومان
آموزش نیمه خصوصی شنا(12 جلسه تضمینی) .....600 هزار تومان
عضویت 20 جلسه ای با (25 درصد تخفیف).....750 هزار تومان
عضویت 30 جلسه ای با (35 درصد تخفیف).....975 هزار تومان
عضویت 50 جلسه ای با (45 درصد تخفیف).....1 میلیون و 375 هزار تومان
انواع ماساژ (تایلندی،ریلکسی و آروما).....90 هزار تومان
حمام ترکی سنتی.....50 هزار تومان




سانس ها استخر

آقایان :

همه روزه و جمعه ها از ساعت 17 الی 23

سانس صبحگاهی آقایان همه روزه و جمعه ها

از ساعت 6 بامداد الی 8 صبح

بانوان :

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 16

جمعه ها از ساعت 9 الی 14



طرف قرارداد با :

مخابرات،پیام ارتباطات،طنین موج های آبی،استخر کارت هوشمند،استخر کارت پارسیان،بازنشستگان شرکت نفت،بانک ملت

نویسندگان

شبکه های اجتماعی

زمانبندی اعلام آمادگی تیم‌های واترپلو برای نخستین دوره لیگ زیر ۱۴ سال

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

زمانبندی اعلام آمادگی تیم‌های واترپلو برای نخستین دوره لیگ زیر 14 سال

کمیته فنی واترپلو تاریخ اعلام آمادگی هیات‌ها و باشگاه‌ها را جهت حضور در نخستین دوره لیگ واترپلو زیر ۱۴ سال را در سال ۱۳۹۷ اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ کمیته فنی واترپلو تاریخ اعلام آمادگی هیات‌ها و باشگاه‌ها را جهت حضور در نخستین دوره لیگ واترپلو زیر ۱۴  سال را در سال ۱۳۹۷ اعلام کرد.

بر این اساس تیم‌هایی که تمایل به حضور در این رقابت‌ها را دارند می‌توانند تا تاریخ اول آبان ۱۳۹۷ آمادگی خود را به فدراسیون اعلام کنند. لازم به ذکر است که به درخواست‌های بعد از تاریخ مقرر ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 

برگزاری هفته پایانی لیگ کانوپولو آقایان به میزبانی دریاچه آزادی

اخبار قایقرانی


برگزاری هفته پایانی لیگ کانوپولو آقایان به میزبانی دریاچه آزادی

هفته هفتم لیگ کانوپولو آقایان به مناسبت هفته تربیت بدنی با حضور 9 تیم به میزبانی دریاچه آزادی برگزار می شود.به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، هفته هفتم لیگ کانوپولو آقایان به مناسبت هفته تربیت بدنی و با حضور 9 تیم مقاومت تهران، آوای شهر کرد، پاس مرزبانی ناجا، شهید رسولی نوشهر، پارسیان زاگرس، آرتا صنعت کشاورز اردبیل، هیات قایقرانی زنجان، بازرگانی محمد نژادبابلسر و هیات قایقرانی گیلان، چهارشنبه 25 مهرماه در دریاچه آزادی برگزار می شود.

در دیدار های این هفته همه تیم ها به مصاف هم می روند.

تا کنون تیم های مقاومت تهران با 12 بازی و 33 امتیاز در صدر جدول است، آوای شهر کرد با 11 بازی و 25 امتیاز دوم جدول و پاس مرزبانی ناجا با 11 بازی و 20 امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد.

برگزاری آزمون ستاره‌های شنای موزون در استخر ۹ دی

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

برگزاری آزمون ستاره‌های شنای موزون در استخر 9 دی

یک دوره آزمون ستاره‌ها روز جمعه (۲۰ مهر ۱۳۹۷) در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛طبق اعلام کمیته فنی شنای موزون یک دوره آزمون ستاره‌ها  روز جمعه (۲۰ مهر ۱۳۹۷) با حضور بیش از ۶۰ شناگر در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار شد.

 

photo_2018-10-12_17-20-45

 

مسابقات کانوینگ بازیهای المپیک جوانان – بوئینس آیرس؛ پایان کار سبحان بیرانوند با کسب جایگاه دهم

اخبار قایقرانی



مسابقات کانوینگ بازیهای المپیک جوانان – بوئینس آیرس؛ پایان کار سبحان بیرانوند با کسب جایگاه دهم

نماینده کانوکانادایی کشورمان در بخش کانو اسپرینت بازیهای المپیک جوانان بوئینس آیرس پس از رقابت در دور مقدماتی و شانس مجدد از راه یابی به یک چهارم نهایی باز ماند و در رده دهم این رقابت ها قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، سبحان بیرانوند قایقران کانوکانادایی کشورمان پس از کسب سهمیه حضور در بازیهای المپیک جوانان بوئینس آیرس در بارسلونا در بخش کانو اسپرینت، به عنوان تنها نماینده کشورمان در بخش آقایان به مصاف حریفان رفت.
وی در دور مقدماتی با نمایندگان 15 کشور به رقابت پرداخت و در جایگاه دوازدهم قرار و راهی شانس مجدد شد. در این مرحله نمایندگان پرتقال، قزاقستان، ازبکستان و مجارستان به ترتیب اول تا چهارم شدند و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند.
بیرانوند در مرحله شانس مجدد با 11 قایقران به رقابت پرداخت و در جایگاه ششم ایستاد و از راه یابی به مرحله یک چهارم نهایی باز ماند. در این مرحله نیز قایقرانان چک، اکراین، مکزیک و برزیل به یک چهارم نهایی راه یافتند.
به این ترتیب سبحان بیرانوند نماینده کانو اسپرینت کشورمان در مجموع دهم شد و نمایندگان قزاقستان، ازبکستان و چک به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را به دست آوردند.

در ادامه، سبحان بیرانوند و نیروانا اسدبیگی فردا در بخش کانو اسلالوم به مصاف حریفان می روند.

نتایج مسابقات شنا بزرگسالان جام تهران

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

نتایج مسابقات شنا بزرگسالان جام تهران

مسابقات شنا بزرگسالان جام تهران ((بزرگداشت هفته تربیت بدنی و ورزش)) ویژه آقایان با قهرمانی تیم تهران به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛  مسابقات شنا بزرگسالان در رده های سنی بالای ۲۵ سال آقایان تحت عنوان  جام تهران (( بزرگداشت هفته تربیت بدنی و ورزش)) به میزبانی هیات شنای استان تهران ۱۸ الی ۲۱ مهر ۱۳۹۷ برگزار شد.

این مسابقات با حضور ۳۴ تیم در استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی تهران پیگیری و به پایان رسید در پایان این رقابت‌ها تیم تهران با مجموع ۳۳۳ امتیاز در جایگاه نخست ایستاد. همچنین تیم‌های آکواتیس نوفلاح ۱ و پاکدشت به ترتیب با ۲۲۴ و ۱۹۹ امتیاز دوم و سوم شدند.

 

جهت دریافت نتایج مسابقات شنای بزرگسالان جام تهران (( بزرگداشت هفته تربیت بدنی و ورزش)) روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

نتایج کلی مسابقات شنا بزرگسالان جام تهران

نتایج تیمی مسابقات شنا بزرگسالان جام تهران

 

 

برگزاری اردو آماده سازی تیم ملی شنا در تهران

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

برگزاری اردو آماده سازی تیم ملی شنا در تهران

اردوی آماده سازی تیم ملی شنا آقایان هشتم الی ۱۱ آبان ۱۳۹۷ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ طبق اعلام کمیته فنی شنا، با توجه به لزوم ارزیابی قابلیت‌های جسمانی و مهارتی شناگران جهت برنامه‌ریزی تمرینی آتی تیم ملی، مقرر شد اردوی آماده سازی تیم ملی شنا آقایان در محل استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران برگزار شود.

این اردو از روز سه‌شنبه الی جمعه (هشتم الی ۱۱ آبان ۱۳۹۷)  با حضور ورزشکاران و مربیان مدعو پیگیری خواهد شد.

 

 

اسامی شناگران :

  • آذربایجان شرقی: مهدی انصاری، سروش قندچی.
  • اصفهان: جمال چاوشی‌فر، متین سُهران، علیرضا یاوری، مهرشاد افقری.
  • تهران: امیرعباس امراللهی، متین بالسینی، آرمان صانعی، سپهر دعوتی، سامان قپانوری، متین فتحی، امیرحسین عازمی، علی حصاری، فراز اکبری.
  • خراسان رضوی: علی فتحی، محسن مهمان نواز، آریا نسیمی شاد، سینا غلام‌پور، بنیامین نوفل.
  • البرز: امیررضا خراسانی، آرش وطن پرست، کیاوش اسمعیلی، بنیامین قره حسن لو، امیرحسین سعادتمندی، افشین عسگری، پرهام اصفهانی‌نژاد.
  • کرمانشاه: علی سراوند.
  • کرمان: علی رشیدی گوغری.
  • مازندران: امیرمحمد کاظمی.
  • زنجان: احسان اخترکاوان،

محل اردو: تهران – مجموعه ورزشی شهید شیرودی- کمپ استخر بین‌المللی ۹ دی

ساعت و تاریخ پذیرش: ساعت ۱۶ روز سه‌شنبه مورخ ۹۷/۰۸/۰۸

مسئول پذیرش: آقای محمدصادق طیران (با شماره ۰۹۱۲۶۱۴۶۲۴۴)

تاریخ اتمام اردو:  روز جمعه مورخ ۹۷/۰۸/۱۱

 

اسامی کادر فنی  تیم‌ ملی:

محسن سمیع‌زاده (مدیر فنی تیم ملی)، دکتر آرش شرافت‌وزیری (رئیس کمیته پزشکی ورزشی فدراسیون)، دکتر بهزادمهدی خبازیان (مشاورعالی تیم ملی)، عباسعلی کشتکار (سرمربی پایگاه ملی فارس)، صابر مهری (روانشناس تیم ملی)، خشایار حضرتی (سرمربی پایگاه ملی آزادی)، گامر دیلانچیان (سرمربی پایگاه ملی اصفهان)، محمد بیداریان (مربی و سخنگوی تیم ملی)

مربیان منتخب کشور: علی محمد رحیمی (تهران) – سیدمحمد موسوی (تهران)- میثم سعادتی (خراسان رضوی) – سیدعبدالرضا حسینی (البرز)، محمدصادق طیران (تهران)، وحید نویدی (کرمانشاه).

شرایط و مقررات اردوی  تیم ملی:        

۱- به همراه داشتن البسه و تجهیزات فنی مورد نیاز در شنا و بدنسازی (کفش- لباس ورزشی- تخته- فین، کفی، کِش و …)

۲- به همراه داشتن دفترچه بیمه و کارت بیمه ورزشی (دارای اعتبار در سال ۱۳۹۷)

۳- پیش بینی و تهیه وسائل ایاب و ذهاب سفر در تاریخ‌های اعلام شده جهت ورود به اردو و بازگشت از اردو به عهده هیأت‌های مربوطه و افراد مدعو می‌باشد.

۴- شناگران می‌بایستی تمام وقت در خدمت کادر مربیان ملی در طی اردو باشند.

تذکر۱: به شناگران دعوت شده  استان‌های تهران و البرز خوابگاه تعلق نمی‌گیرد.

تذکر۲: عدم حضور در اردو در تاریخ‌های اعلام شده بدون مجوز، به منزله انصراف از عضویت و حضور در اردوهای انتخابی تیم‌های ملی و کلیه مسابقات برون مرزی در سال  ۱۳۹۷ می‌باشد.

 

برگزاری اولین همایش علمی مشارکتی مربیان پایگاه‌های ملی و منتخب شنای کشور

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

برگزاری اولین همایش علمی مشارکتی مربیان پایگاه‌های ملی و منتخب شنای کشور

اولین همایش علمی مشارکتی مربیان پایگاه‌های ملی و منتخب شنای کشور از روز سه‌شنبه الی جمعه (اول الی چهارم آبان ۱۳۹۷) در استان زنجان برگزار می‌شود،

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ طبق اعلام کمیته فنی شنا در راستای اجرای برنامه‌های راهبردی ستاد المپیک ۲۰۲۰ (توکیو) و المپیک جوانان ۲۰۲۲ (سنگال) و فدراسیون مقرر شد اولین همایش علمی مشارکتی مربیان پایگاه‌های ملی و منتخب شنای کشور از روز سه‌شنبه  الی جمعه (اول الی چهارم آبان ۱۳۹۷) در استان زنجان برگزار شود.

 

 

  • ساعت و محل پذیرش: ساعت ۱۶ بعدازظهر – زنجان، بزرگراه ۲۲ بهمن، روبروی فروشگاه رفاه، مجموعه ورزشی انقلاب.
  • مسئول پذیرش: آقای حامد دبستانی با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۴۰۲۱۹۳
  • مدیرفنی تیم ملی شنا: آقای محسن سمیع‌زاده.
  • سرمربیان پایگاه‌های ملی شنا: ۱- مجید مشتاق عشق ۲- عباسعلی کشتکار ۳- خشایار حضرتی ۴-گامردیلانچیان

 

اسامی مربیان دعوت شده به همایش:

استان تهران و توابع تهران: ۱- محمد بیداریان ۲- علی محمدرحیمی ۳- سید محمد موسوی ۴- جواد فیروز زارع ۵- محمدصادق طیران

استان گیلان: ۱- ابوطالب مشهور

استان زنجان: ۱- بهزاد پیری

استان کرمانشاه: ۱- وحید نویدی

استان فارس: ۱- سعید روستا

استان بوشهر: ۱- فرشید فخار

استان خراسان رضوی: ۱- حامد مبّرز ۲- میثم سعادتی ۳- صادق اسدی ۴- سینا نیرومند

استان البرز: ۱- سید عبدالرضا حسینی

استان آذربایجان شرقی: ۱- علی سلمانی ۲- حامد داودی

استان گلستان: ۱- محمدرضا کیانی پور

استان اصفهان: ۱- حسین مرآتیان.

استان خوزستان: ۱- محسن ابدالی

استان مرکزی: ۱- علیرضا طاهریان

استان چهارمحال و بختیاری: ۱- سید جلیل موسویان فرد

استان کرمان: ۱- محسن پژوهش

 

 

علیرضا یاوری در ماده ۱۰۰ متر آزاد به کار خود پایان داد

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

علیرضا یاوری در ماده 100 متر آزاد به کار خود پایان داد

یاوری نماینده شنا ایران در المپیک جوانان آرژانتین (بوینس‌آیرس ۲۰۱۸) عصر امروز (پنج شنبه) در ماده ۱۰۰متر آزاد با ثبت رکورد ۵۲.۰۸ ثانیه به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ سومین دوره بازی‌های المپیک جوانان (بوینس‌آیرس ۲۰۱۸) از ۱۴ الی ۲۶ مهر ۱۳۹۷ (۶-۱۸ اکتبر ۲۰۱۸) به میزبانی کشور  آرژانتین برگزار می‌شود.

علیرضا یاوری نماینده شنا ایران که به همراه گامردیلانچیان مربی در این رقابت‌ها شرکت کرده‌اند، عصر امروز (پنج‌شنبه) در ماده ۱۰۰ متر آزاد با ۴۷حریف به رقابت پرداخت. یاوری درپایان این ماده با ثبت رکورد ۵۲.۰۸ در گروه خود دوم شد و در مجموع در جایگاه بیست و‌هشتم قرار گرفت و به کار خود پایان داد.

رقابت‌های شنا این دوره از بازی‌های المپیک جوانان (بوینس‌آیرس ۲۰۱۸) از ۱۵ الی ۲۱ مهر ۱۳۹۷  (۷ الی ۱۳ اکتبر ۲۰۱۸) پیگیری می‌شود.

برنامه نماینده شنای ایران در المپیک جوانان آرژانتین: 

پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۷/۹۷
ماده ۱۰۰ متر آزاد  علیرضا یاوری   ثبت زمان ۵۲.۰۸

 

 

یاوری فردا به آب می‌زند

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

یاوری فردا به آب می‌زند

یاوری نماینده شنا ایران در المپیک جوانان آرژانتین (بوینس‌آیرس ۲۰۱۸) عصر فردا(پنج شنبه) در ماده ۱۰۰ متر آزاد با حریفان قدرتمند خود به رقابت خواهد پرداخت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ سومین دوره بازی‌های المپیک جوانان (بوینس‌آیرس ۲۰۱۸) از ۱۴ الی ۲۶ مهر ۱۳۹۷ (۶-۱۸ اکتبر ۲۰۱۸) به میزبانی کشور  آرژانتین برگزار می‌شود.

علیرضا یاوری نماینده شنا ایران که به همراه گامردیلانچیان مربی در این رقابت‌ها شرکت کرده‌اند، عصر فردا (پنج‌شنبه) در ماده ۱۰۰ متر آزاد با حریفان خود به رقابت خواهد پرداخت. رقابت‌های شنا این دوره از بازی‌های المپیک جوانان (بوینس‌آیرس ۲۰۱۸) از ۱۵ الی ۲۱ مهر ۱۳۹۷  (۷ الی ۱۳ اکتبر ۲۰۱۸) پیگیری می‌شود.

برنامه نماینده شنای ایران در المپیک جوانان آرژانتین: 

پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۷/۹۷
ماده ۱۰۰ متر آزاد  علیرضا یاوری  مرحله مقدماتی
ساعت ۱۶:۳۰  الی ۱۸:۰۰

 

برنامه زمانبندی مسابقات واترپلو قهرمانی جوانان آسیا

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

برنامه زمانبندی مسابقات واترپلو قهرمانی جوانان آسیا

طبق اعلام کمیته برگزاری مسابقات واترپلو قهرمانی جوانان آسیا، برنامه زمانبندی این رقابت‌ها به میزبانی ازبکستان اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ ششمین دوره رقابت‌های واترپلو قهرمانی جوانان آسیای (زیر ۱۹ سال) دوم الی ششم آبان ۱۳۹۷ (۲۴ الی ۲۸ اکتبر ۲۰۱۸) به میزبانی تاشکند ازبکستان برگزار می‌شود. تیم ملی واترپلو جوانان ایران به همراه تیم‌های قزاقستان، ژاپن، چین، کره و ازبکستان پنج تیم حاضر در این رقابت‌ها هستند که بصورت گروهی باهم به رقابت می‌پردازند. کمیته برگزاری این رقابت‌ها برنامه زمانبندی این دوره از مسابقات را اعلام کردند. ملی پوشان واترپلو ایران در اولین دیدار خود باید روز چهارشنبه دوم آبان به مصاف حریف قدرتمند خود قزاقستان به آب بزنند.

تیم های حاضر در ششمین دوره رقابت‌های واترپلو قهرمانی جوانان آسیای- ازبکستان :

۱-  ایران ۲- قزاقستان ۳- ژاپن  ۴-کره  ۵-ازبکستان  

 

سه‌شنبه  ۰۱/ ۰۸ /۹۷ ( جلسه پیش از بازی‌ها)
چهارشنبه  ۰۲/ ۰۸ /۹۷ روز نخست 
۱ چین ژاپن ساعت ۱۲:۳۰
۲ قزاقستان ایران ساعت ۱۳:۵۰
۳ ازبکستان کره ساعت ۱۵:۱۰
پنج‌شنبه  ۰۳/ ۰۸ /۹۷ روز دوم 
۵ قزاقستان ژاپن ساعت ۱۲:۳۰
۶ ازبکستان ایران ساعت ۱۳:۵۰
۷ کره چین ساعت ۱۵:۱۰
جمعه  ۰۴/ ۰۸ /۹۷ روز سوم 
۸ ازبکستان قزاقستان ساعت ۱۲:۳۰
۹ ژاپن کره ساعت ۱۳:۵۰
۱۰ چین ایران ساعت ۱۵:۱۰
شنبه  ۰۵/ ۰۸ /۹۷ روز چهارم 
۱۱ ژاپن ازبکستان ساعت ۱۲:۳۰
۱۲ قزاقستان چین ساعت ۱۳:۵۰
۱۳ کره ایران ساعت ۱۵:۱۰
یکشنبه  ۰۶/ ۰۸ /۹۷ روز پنجم 
۱۴ ژاپن ایران ساعت ۱۴:۳۰
۱۵ کره قزاقستان ساعت ۱۵:۵۰
۱۶ چین ازبکستان ساعت ۱۷:۱۰