آغاز مسابقات شنا کشوری جام زنده رود اصفهان

سومین دوره مسابقات شنا کشوری جام زنده رود گرامیداشت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی در استخر انقلاب اصفهان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ سومین دوره مسابقات شنای کشوری جام زنده رود گرامیداشت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی با حضور ۵۲۴ ورزشکار، مربی و سرپرست در استخر انقلاب اصفهان از صبح امروز(شنبه) اغاز شد.

این مسابقات  در سه رده سنی ۱۲-۱۱ سال، ۱۴-۱۳ سال و ۱۷-۱۵ سال ۲۶ الی ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ در استخر انقلاب استان اصفهان پیگیری می‌شود. پرویز هدایت به عنوان ناظر فدراسیون، محمدرضا ذکری یزدی به عنوان ناظر کمیته داوری و امیر بهبودیان به عنوان سر داور در این رقابت ها حضور دارند. کنگره مسابقات شنای کشوری جام زنده رود شب گذشته در سالن اجتماعات خوابگاه امام علی(ع) برگزار شد.

 بهمن کیانی والا رئیس هیات شنای استان اصفهان با ابراز خوشنودی از حضور چشمگیر شناگران ایران در مسابقات شنای جام زنده رود (گرامیداشت ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی ) اظهار داشت: حضور  ۵۲ تیم در این رقابت ها کم نظیر است و مهمترین وظیفه من و همکارانم برگزاری خوب این رقابت ها می باشد.

وی ادامه داد: سعی بر این داریم که با میزبانی مطلوب، خاطرات خوبی در ذهن مربیان، سرپرستان و شناگران ایجاد کنیم و بهترین میزبانی را رقم بزنیم.

کیانی والا در پایان گفت: ورود تیم ها شب گذشته(جمعه ۲۶ مرداد) بود و رقابت ها امروز صبح استارت خورد و دوشنبه شب با اهدا کاپ و مدال به پایان می رسد.

 نتایج صبح روز نخست مسابقات جام زنده رود اصفهان
استارت مسابقات شنای کشوری جام زنده رود
انتهای پیام