درباره سایت

تماس با ما:

آدرس:همت غرب-شهرک گلستان(راه آهن)-انتهای بلوار امیر کبیر-بلوار کاشان- بین نور دوم و سوم

تلفن: 44757641
44711155
44713219


تعرفه سال 97
بلیت تک جلسه ای ویژه یک نفر (استخر،سونا،جکوزی).....50 هزار تومان
بلیت تک جلسه سانس صبحگاهی (آقایان) با صبحانه رایگان.....25 هزار تومان
آموزش نیمه خصوصی شنا(12 جلسه تضمینی) .....600 هزار تومان
عضویت 20 جلسه ای با (25 درصد تخفیف).....750 هزار تومان
عضویت 30 جلسه ای با (35 درصد تخفیف).....975 هزار تومان
عضویت 50 جلسه ای با (45 درصد تخفیف).....1 میلیون و 375 هزار تومان
انواع ماساژ (تایلندی،ریلکسی و آروما).....90 هزار تومان
حمام ترکی سنتی.....50 هزار تومان




سانس ها استخر

آقایان :

همه روزه و جمعه ها از ساعت 17 الی 23

سانس صبحگاهی آقایان همه روزه و جمعه ها

از ساعت 6 بامداد الی 8 صبح

بانوان :

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 16

جمعه ها از ساعت 9 الی 14



طرف قرارداد با :

مخابرات،پیام ارتباطات،طنین موج های آبی،استخر کارت هوشمند،استخر کارت پارسیان،بازنشستگان شرکت نفت،بانک ملت

نویسندگان

شبکه های اجتماعی

هفته دوم لیگ آبهای آرام استان بوشهر با برتری شهرستان تنگستان به پایان رسید

اخبار قایقرانی


هفته دوم لیگ آبهای آرام استان بوشهر با برتری شهرستان تنگستان به پایان رسید

هفته دوم لیگ آبهای آرام استان بوشهر با حضور 5 تیم به میزبانی شهرستان تنگستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، دومین هفته لیگ آبهای آرام استان بوشهر به میزبانی شهرستان تنگستان با حضور 5 تیم شهرستان بوشهر، تنگستان، دیلم، عسلویه و کنگان برگزار شد. ورزشکاران در 8 ماده و دو رده سنی جوانان و نوجوانان به رقابت پرداختند و نفرات برتر مشخص شدند:
در کایاک 500 متر جوانان پوریا شادنیا و علیرضا فرجی از بوشهر، خدارحم دریایی از تنگستان به ترتیب اول تا سوم شدند، در کیندربوت 500 متر نونهالان موسی دزفولی از بوشهر مقام اول، محمد صالحی از عسلویه مقام دوم و علی اکبر بستان از تنگستان مقام سوم را بدست آوردند، در کانوکانادایی 500 متر جوانان شایان حسینی از بوشهر اول، امیرحسین دفاعی از بوشهر دوم و ابوالفضل دریایی از تنگستان سوم شدند، در کایاک 500 متر نوجوانان سهراب دریانوردی از تنگستان در جایگاه اول، حسین فیروزی از تنگستان جایگاه دوم، علیرضا تیموری از بوشهر در جایگاه سوم ایستاد، در کایاک 200 متر جوانان پوریا شادنیا از بوشهر اول، علی سعیدی از عسلویه دوم و خدا رحم دریایی از تنگستان سوم شد، در کیندر بوت 200 متر نونهالان ابولفضل همت نیا از تنگستان در جایگاه اول ایستاد، موسی دزفولی از بوشهر دوم و امیر علی لیراوی از دیلم سوم شد، در کانوکادانادیی 200 متر جوانان شایان حسینی از بوشهر اول، امیرحسین دفاعی از بوشهر دوم و ابوالفضل دریایی از تنگستان سوم شدند و در کایاک 200 متر نوجوانان محمد جواد حیدری از دیلم، حسین فیروزی از تنگستان و امیرحسین تیموری از بوشهر به ترتیب اول تا سوم شدند.
به این ترتیب در پایان هفته دوم لیگ آبهای آرام استان بوشهر تیم شهرستان تنگستان با 70 امتیاز در رده نخست ایستاد، شهرستان بوشهر با 68 امتیاز دوم، شهرستان دیلم با 37 امتیاز سوم، شهرستان عسلویه با 23 امتیاز چهارم و شهرستان کنگان با 7 امتیاز در رده پنجم قرار گرفت.

نظرات

ارسال نظر

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.