درباره سایت

تماس با ما:

آدرس:همت غرب-شهرک گلستان(راه آهن)-انتهای بلوار امیر کبیر-بلوار کاشان- بین نور دوم و سوم

تلفن: 44757641
44711155
44713219


تعرفه سال 97
بلیت تک جلسه ای ویژه یک نفر (استخر،سونا،جکوزی).....50 هزار تومان
بلیت تک جلسه سانس صبحگاهی (آقایان) با صبحانه رایگان.....25 هزار تومان
آموزش نیمه خصوصی شنا(12 جلسه تضمینی) .....600 هزار تومان
عضویت 20 جلسه ای با (25 درصد تخفیف).....750 هزار تومان
عضویت 30 جلسه ای با (35 درصد تخفیف).....975 هزار تومان
عضویت 50 جلسه ای با (45 درصد تخفیف).....1 میلیون و 375 هزار تومان
انواع ماساژ (تایلندی،ریلکسی و آروما).....90 هزار تومان
حمام ترکی سنتی.....50 هزار تومان




سانس ها استخر

آقایان :

همه روزه و جمعه ها از ساعت 17 الی 23

سانس صبحگاهی آقایان همه روزه و جمعه ها

از ساعت 6 بامداد الی 8 صبح

بانوان :

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 16

جمعه ها از ساعت 9 الی 14



طرف قرارداد با :

مخابرات،پیام ارتباطات،طنین موج های آبی،استخر کارت هوشمند،استخر کارت پارسیان،بازنشستگان شرکت نفت،بانک ملت

نویسندگان

شبکه های اجتماعی

برگزاری اولین همایش علمی مشارکتی مربیان پایگاه‌های ملی و منتخب شنای کشور

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

برگزاری اولین همایش علمی مشارکتی مربیان پایگاه‌های ملی و منتخب شنای کشور

اولین همایش علمی مشارکتی مربیان پایگاه‌های ملی و منتخب شنای کشور از روز سه‌شنبه الی جمعه (اول الی چهارم آبان ۱۳۹۷) در استان زنجان برگزار می‌شود،

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ طبق اعلام کمیته فنی شنا در راستای اجرای برنامه‌های راهبردی ستاد المپیک ۲۰۲۰ (توکیو) و المپیک جوانان ۲۰۲۲ (سنگال) و فدراسیون مقرر شد اولین همایش علمی مشارکتی مربیان پایگاه‌های ملی و منتخب شنای کشور از روز سه‌شنبه  الی جمعه (اول الی چهارم آبان ۱۳۹۷) در استان زنجان برگزار شود.

 

 

  • ساعت و محل پذیرش: ساعت ۱۶ بعدازظهر – زنجان، بزرگراه ۲۲ بهمن، روبروی فروشگاه رفاه، مجموعه ورزشی انقلاب.
  • مسئول پذیرش: آقای حامد دبستانی با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۴۰۲۱۹۳
  • مدیرفنی تیم ملی شنا: آقای محسن سمیع‌زاده.
  • سرمربیان پایگاه‌های ملی شنا: ۱- مجید مشتاق عشق ۲- عباسعلی کشتکار ۳- خشایار حضرتی ۴-گامردیلانچیان

 

اسامی مربیان دعوت شده به همایش:

استان تهران و توابع تهران: ۱- محمد بیداریان ۲- علی محمدرحیمی ۳- سید محمد موسوی ۴- جواد فیروز زارع ۵- محمدصادق طیران

استان گیلان: ۱- ابوطالب مشهور

استان زنجان: ۱- بهزاد پیری

استان کرمانشاه: ۱- وحید نویدی

استان فارس: ۱- سعید روستا

استان بوشهر: ۱- فرشید فخار

استان خراسان رضوی: ۱- حامد مبّرز ۲- میثم سعادتی ۳- صادق اسدی ۴- سینا نیرومند

استان البرز: ۱- سید عبدالرضا حسینی

استان آذربایجان شرقی: ۱- علی سلمانی ۲- حامد داودی

استان گلستان: ۱- محمدرضا کیانی پور

استان اصفهان: ۱- حسین مرآتیان.

استان خوزستان: ۱- محسن ابدالی

استان مرکزی: ۱- علیرضا طاهریان

استان چهارمحال و بختیاری: ۱- سید جلیل موسویان فرد

استان کرمان: ۱- محسن پژوهش

 

 

نظرات

ارسال نظر

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.