درباره سایت

تماس با ما:

آدرس:همت غرب-شهرک گلستان(راه آهن)-انتهای بلوار امیر کبیر-بلوار کاشان- بین نور دوم و سوم

تلفن: 44757641
44711155
44713219


تعرفه سال 97
بلیت تک جلسه ای ویژه یک نفر (استخر،سونا،جکوزی).....50 هزار تومان
بلیت تک جلسه سانس صبحگاهی (آقایان) با صبحانه رایگان.....25 هزار تومان
آموزش نیمه خصوصی شنا(12 جلسه تضمینی) .....600 هزار تومان
عضویت 20 جلسه ای با (25 درصد تخفیف).....750 هزار تومان
عضویت 30 جلسه ای با (35 درصد تخفیف).....975 هزار تومان
عضویت 50 جلسه ای با (45 درصد تخفیف).....1 میلیون و 375 هزار تومان
انواع ماساژ (تایلندی،ریلکسی و آروما).....90 هزار تومان
حمام ترکی سنتی.....50 هزار تومان




سانس ها استخر

آقایان :

همه روزه و جمعه ها از ساعت 17 الی 23

سانس صبحگاهی آقایان همه روزه و جمعه ها

از ساعت 6 بامداد الی 8 صبح

بانوان :

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 16

جمعه ها از ساعت 9 الی 14



طرف قرارداد با :

مخابرات،پیام ارتباطات،طنین موج های آبی،استخر کارت هوشمند،استخر کارت پارسیان،بازنشستگان شرکت نفت،بانک ملت

نویسندگان

شبکه های اجتماعی

برگزاری امتحان مجدد مربیگری درجه ۲ و ۳ شنا بانوان

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

برگزاری امتحان مجدد مربیگری درجه 2 و 3 شنا بانوان

امتحان مجدد مربیگری درجه ۳ و ۲ شنا بانوان روز سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۰ برای گروه چهارم مردودین دوره های گذشته برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ کمیته آموزش اسامی گروه چهارم  آن دسته از متقاضیان دوره مربیگری درجه ۳ و ۲ شنا بانوان که در دوره‌های قبلی مردود شده‌اند را برای شرکت در آزمون مجدد اعلام کرد.

بر همین اساس آن دسته از متقاضیانی که اسامی آن ها در ذیل آمده باید روز سه شنبه ۲۲  آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۰ برای شرکت در امتحان مجدد مربیگری درجه ۳ و ۲ شنا بانوان حضور یابند.

مدارک مورد نیاز برای حضور در دوره به شرح ذیل می باشد:

۱-کپی شناسنامه و کارت ملی

۲-۲قطعه عکس

۳-مدرک تحصیلی

۴-نمرات تئوری یا مدرک کارشناسی تربیت بدنی

۵-اصل فیش واریزی به مبلغ ۸۰۰٫۰۰۰ ریال به شماره حساب ۰۱۰۸۷۶۱۱۳۱۰۰۰بانک ملی بنام فدراسیون شنا

 

 

در صورت عدم وجود و یا هرگونه نقص در مدارک فوق و یاعدم حضور شرکت کننده در دوره، شخص مردود اعلام میگردد.امتحان روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۷/۸/۲۲ در استخر ۹دی واقع در مجموعه شیرودی خیابان مفتح جنوبی برگزار خواهد شد.

اسامی گروه پنجم متعاقباً اعلام میگردد.

 

ردیف  نام و نام خانوادگی 
۱ مریم جوادی 
۲ زهرا ذبیحی فرد
۳ مرجان گرمرودی 
۴ سمیرا جمالی
۵ معصومه حسینی الشمیری
۶ افسانه واحدی 
۷ معصومه خلیلی راد
۸ الهه پور محمدی
۹ مهدیه قاسمی
۱۰ زهرا عشوریون
۱۱ سمیه اسلامی
۱۲ افسانه فیض آبادی
۱۳ ندا محمدی ارشد
۱۴ شیما باباخانیان 
۱۵ هانیه عاصی ابراهیمی
۱۶ رخشنده آقاجانی
۱۷ مرجان معظن نژاد
۱۸ فرشته نوری
۱۹ آتوسا فرینانی
۲۰ زهرا دارابی زاده
۲۱ مهسا طبسی
۲۲ سمیه سادات نقاشیان
۲۳ زهرا دایان
۲۴ ساجده رضایی
۲۵ صدف حیدری
۲۶ الناز وطن خواهان 
۲۷ فاطمه حامد مقان لو 
۲۸ فاطمه نوری
۲۹ الهه پورغلام
۳۰ گلناز شاه چراغی
۳۱ فاطمه محمدی
۳۲ سمیرا بابایی
۳۳ نرجس ذوالفقاریان 
۳۴ صبا ابراهیم  زاده 
۳۵ زهرا خواجه پور
۳۶ مینا شاکریان
۳۷ مریم فرح بخش
۳۸ فاطمه پازوکی 
۳۹ سیما شکوری 
۴۰ نسرین احمد سیما 
۴۱ ملیحه آقا محسنی
۴۲ الهام عبادی
۴۳ مرجان اسکندپور
۴۴ فاطمه آبیار 
۴۵ مهلا ثانی خانی 
۴۶ ستاره رستم زاده 

 

نظرات

ارسال نظر

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.