درباره سایت

تماس با ما:

آدرس:همت غرب-شهرک گلستان(راه آهن)-انتهای بلوار امیر کبیر-بلوار کاشان- بین نور دوم و سوم

تلفن: 44757641
44711155
44713219


تعرفه سال 97
بلیت تک جلسه ای ویژه یک نفر (استخر،سونا،جکوزی).....50 هزار تومان
بلیت تک جلسه سانس صبحگاهی (آقایان) با صبحانه رایگان.....25 هزار تومان
آموزش نیمه خصوصی شنا(12 جلسه تضمینی) .....600 هزار تومان
عضویت 20 جلسه ای با (25 درصد تخفیف).....750 هزار تومان
عضویت 30 جلسه ای با (35 درصد تخفیف).....975 هزار تومان
عضویت 50 جلسه ای با (45 درصد تخفیف).....1 میلیون و 375 هزار تومان
انواع ماساژ (تایلندی،ریلکسی و آروما).....90 هزار تومان
حمام ترکی سنتی.....50 هزار تومان




سانس ها استخر

آقایان :

همه روزه و جمعه ها از ساعت 17 الی 23

سانس صبحگاهی آقایان همه روزه و جمعه ها

از ساعت 6 بامداد الی 8 صبح

بانوان :

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 16

جمعه ها از ساعت 9 الی 14



طرف قرارداد با :

مخابرات،پیام ارتباطات،طنین موج های آبی،استخر کارت هوشمند،استخر کارت پارسیان،بازنشستگان شرکت نفت،بانک ملت

نویسندگان

شبکه های اجتماعی

برگزاری مسابقات شنا پسران استان ایلام

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

برگزاری مسابقات شنا پسران استان ایلام

مسابقه شنا دانش‌ آموزی استان ایلام با عنوان یادواره شادروان حاج محمد ابراهیم خسروی نژاد ویژه پسران در رده سنی (۱۱_۱۲ سال) ، (۱۳_۱۴ سال) و (۱۵_۱۷سال) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات شنا دانش‌آموزی استان ایلام با عنوان یادواره شادروان حاج محمد ابراهیم خسروی نژاد یکی از بزرگان ورزش استان ویژه پسران در رده سنی (۱۱_۱۲ سال) ، (۱۳_۱۴ سال)و(۱۵_۱۷سال) برگزار شد. این رقابت‌ها با حضور ۶۳ شناگر در ماده های مختلف با همکاری اداره آموزش و پرورش در محل استخر آزادی شهر ایلام پیگیری و به پایان رسید. در پایان با حضور جنگلی معاون امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان ، سعید خسروی نژاد مسئول روابط عمومی اداره کل و شریف‌نیا رییس هیات شنا استان به نفرات برتر لوح قهرمانی و جوائزی اهدا شد.
نفرات برتر  مسابقات شنا دانش‌آموزی استان ایلام :

گروه سنی: ۱۲ تا ۱۱ سال
۵۰ متر کرال سینه

۱.کیارش نیا صفر اول
۲.محمدمهدی کمالی راد دوم
۳.ابوالفضل آزادی سوم

۵۰ متر قورباغه
۱.محمد مهدی کمالی راد اول
۲.حامد صفری پور دوم
۳.امیر محمدی سوم

۵۰ متر کرال پشت
۱.امیر محمدی اول
۲.علیرضا جیرانی دوم
۳.حامد صفری پور سوم

گروه سنی ۱۷ تا ۱۵
۱۰۰ متر کرال سینه
۱.محمدرضا علی اکبری اول
۲.محمد رضا آرمان دوم
۳.جاوید نجفیان سوم
۵۰ متر کرال پشت
۱.امیر شیرگه اول
۲.سجاد کمندی دوم
۳.سید محمد مهدی رحیمی سوم

۱۰۰متر قورباغه
۱.محمد صدرا آذرم اول
۲. جاوید نجفیان دوم
۳. محمد سینا شیرخانی سوم
۵۰متر پروانه
۱. امیر شیرگه اول
۲.محمد رضا علی اکبری دوم
۳.علی عسکری سوم

 

برای مشاهده گزارش تصویری به ادامه ی مطلب مراجعه فرمایید

انتهای پیام

نظرات

ارسال نظر

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.