درباره سایت

تماس با ما:

آدرس:همت غرب-شهرک گلستان(راه آهن)-انتهای بلوار امیر کبیر-بلوار کاشان- بین نور دوم و سوم

تلفن: 44757641
44711155
44713219


تعرفه سال 97
بلیت تک جلسه ای ویژه یک نفر (استخر،سونا،جکوزی).....50 هزار تومان
بلیت تک جلسه سانس صبحگاهی (آقایان) با صبحانه رایگان.....25 هزار تومان
آموزش نیمه خصوصی شنا(12 جلسه تضمینی) .....600 هزار تومان
عضویت 20 جلسه ای با (25 درصد تخفیف).....750 هزار تومان
عضویت 30 جلسه ای با (35 درصد تخفیف).....975 هزار تومان
عضویت 50 جلسه ای با (45 درصد تخفیف).....1 میلیون و 375 هزار تومان
انواع ماساژ (تایلندی،ریلکسی و آروما).....90 هزار تومان
حمام ترکی سنتی.....50 هزار تومان
سانس ها استخر

آقایان :

همه روزه و جمعه ها از ساعت 17 الی 23

سانس صبحگاهی آقایان همه روزه و جمعه ها

از ساعت 6 بامداد الی 8 صبح

بانوان :

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 16

جمعه ها از ساعت 9 الی 14طرف قرارداد با :

مخابرات،پیام ارتباطات،طنین موج های آبی،استخر کارت هوشمند،استخر کارت پارسیان،بازنشستگان شرکت نفت،بانک ملت

نویسندگان

شبکه های اجتماعی

امیرحسین رهبر: چیرو بهترین مربی جهان است

اخبار شنا،شیرجه و واترپلوملی پوش واترپلوی ایران گفت: سرمربی صربستانی تیم ملی واترپلوی ایران، بهترین مربی واترپلوی جهان است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ امیرحسین رهبر در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما اظهار داشت: الکساندر چیریچ سرمربی صربستانی تیم ملی واترپلوی ایران، به اعتقاد من بهترین مربی واترپلوی جهان است، زیرا چیرو قهرمان المپیک بوده و با علم روز دنیا در این رشته ورزشی آشناست و تاکتیک های روز دنیا را خیلی خوب به ملی پوشان آموزش می دهد.
وی در خصوص رویدادهای پیش روی ملی پوشان واترپلوی ایران گفت: ما از ۲۷ خرداد تمرینات خود را برای حضور در رقابت های  واترپلوی جهانی زیر ۲۰ سال آغاز کرده ایم و فشار زیادی را در تمرینات تحمل میکنیم تا بهترین نتیجه در این رقابتها کسب کنیم.
ملی پوش واترپلوی ایران افزود: ما ۷ ملی پوشی که اکنون در تیم ملی زیر ۲۰ سال واترپلو هستیم در تیم ملی واترپلوی بزرگسالان نیز فعالیت می کنیم، به همین خاطر انتظارات برای کسب نتایج درخشان در رقابت های جهانی زیر ۲۰ سال صربستان که دهه دوم مرداد امسال برگزار می شود از ما ۷ نفر زیاد است.
رهبر در پایان گفت: مهمترین هدفم درخشش در رقابت های جهانی زیر ۲۰سال صربستان و بازی های آسیایی جاکارتا است و پس از آن نیز قرار است یک تصمیم جدی برای آینده خود بگیرم.

زرآور: با استمرار اردوهای تیم ملی شنای زنان به پیشرفت امیدواریم

اخبار شنا،شیرجه و واترپلومربی تیم ملی شنای بانوان امیدوار است که اردوهای تیم‌ ‌ملی شنای زنان به صورت مستمر پیگیری شود و ملی پوشان با انگیزه بیشتری در این رشته فعالیت کنند.

سارا عبدالجوادی/
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ فروزنده زرآور ، مربی تیم‌ ‌ملی شنای بانوان ایران در جریان اولین اردوی تیم‌ ‌ملی اظهار کرد: این اولین اردویی است که بعد از چندین سال برگزار شده است و شناگران خوب کشور را دور هم جمع کرده‌ایم.

او در ادامه‌ در مورد شرایط تمرینی ملی‌پوشان، گفت‌: تمرینات  این مرحله از اردو در استخر  المپیک جزیره کیش در حال‌ برگزاری است. در برخی از روزها صبح و بعد از ظهر ملی‌پوشان به آب می زنند. به نظر می‌رسد آمادگی ورزشکاران نسبتا خوب است و من از روند تمرینی شناگرانم راضی هستم.

مربی تیم‌ ‌ملی شنای زنان امیدوار است که این تمرینات به صورت مستمر پیگیری شود. او در این باره توضیح داد: با برنامه‌ریزی‌ای که فدراسیون در آینده انجام خواهد داد، امیدوارم که تمرینات تیم‌ ‌ملی شنای بانوان به طور مستمر ادامه‌ داشته باشد و در آینده نیز شاهد تمرینات متمرکز شناگران باشیم. اگر با همین روند اردوها برگزار شود، ان‌شاء‌الله در مراحل بعدی دوباره رکوردگیری خواهیم داشت.

او در ادامه‌ به چهارمین دوره از مسابقات بین‌المللی کشورهای اسلامی که به میزبانی ایران در سال ۸۴ برگزار شد، اشاره کرد و گفت‌: سال ۸۴ من داور مسابقات کشورهای اسلامی بودم، در آن زمان ملی‌پوشان خیلی خوب کار می‌کردند و نتایج خوبی هم برای ایرانیان حاصل شد، اما می‌توانم این را بگویم که در حال‌ حاضر ملی‌پوشان از نظر رکوردگیری در سطح بهتری قرار دارند و مطمئنا رکوردهای بهتری را نیز به ثبت خواهند رساند. من امیدوارم که این روند تمرینی ادامه‌ داشته باشد و شناگران ما بتوانند رکوردها و نتایج خوبی را در رقابت‌های کشورهای اسلامی که قرار است به میزبانی ایران و در همین سال برگزار شود را به دست بیاورند.

زرآور همچنین با بیان این که خیلی از شناگران زن ایرانی را به دلیل بی انگیزگی از دست داده‌ایم، گفت‌: ما شناگران خیلی خوب و زیادی را در سطح استان‌ها داشتیم که به دلیل فاصله زیاد میان برگزاری مسابقات و یا تشکیل اردوهای تیم‌های‌ ‌ملی این رشته را کنار گذاشته و یا در حال‌ حاضر آمادگی خود را از دست داده‌اند. من امیدوارم که این برنامه‌ها سبب شود که شناگران زن ایرانی با انگیزه هر چه‌ بیشتری این رشته را دنبال کنند و با تلاش زیاد آینده خوبی در انتظار آنها باشد و امیدوارم که ورزشکاران زیادی دوباره به این رشته روی آورند که باعث رشد شنای ایران شود.

وی ادامه‌ داد: من از  ۱۲ ملی‌پوش ایران این انتظار را دارم که در بازگشت به استان‌های خود تمرینات خود را به صورت مستمر ادامه‌ دهند و با برنامه‌ریزی مشخص پیش روند تا در اردوی بعدی با آمادگی بالاتری آنها را ببینم.

مربی تیم‌ ‌ملی شنای زنان به حمایت‌های رییس و نایب رییس بانوان فدراسیون شنا اشاره کرد و گفت‌: جا دارد که در این جا از حمایت‌های رییس فدراسیون شنا و همکاران شان و همچنین نایب رییس بانوان، ورنوس تشکر ویژه‌ ای کنم. آنها تلاش بسیار زیادی جهت راه‌اندازی تیم‌ ‌ملی شنای بانوان و تشکیل این اردوها انجام داده‌اند. همچنین آنها به دنبال برگزاری رقابت‌های بین‌المللی کشورهای اسلامی هستند که می‌تواند گام بلندی در توسعه و رشد این رشته باشد.

وی در پایان سخنان خود به میزبانی خوب جزیره کیش اشاره کرد و گفت‌: همچنین باید از میزبانی خوب منطقه آزاد کیش که برنامه‌های مختلفی را در کنار تمرینات تیم‌ ‌ملی شنا برای ملی پوشان فراهم کرده‌اند تشکر ویژه‌ کنم و همچنین از همکارم و سرپرست تیم‌ ‌ملی شهرزاد باقریان نیز تشکر کنم که شرایط خوبی را برای ملی‌پوشان فراهم کردند.

فروزنده زرآور ، مربی و داور بین‌المللی، مدرس فدراسیون شنا ، عضو کمیسیون فنی فدراسیون و از قهرمانان اسبق شنای کشور است که در ۲۳ خرداد ماه با حکم رییس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو به سمت مربی تیم‌ ‌ملی شنای زنان منصوب شد. او همچنین به عنوان نایب رییس هیات شنای استان فارس نیز فعالیت می‌کند.


تیم ملی کایاک جوانان به آب می زند

اخبار قایقرانیاردوی تیم ملی کایاک مردان رده سنی جوانان از امروز 31 خردادماه با حضور 5 قایقران در دریاچه آزادی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، تیم ملی کایاک جوانان در آغاز چهارمین مرحله اردوی آمادگی از امروز 31 خردادماه در دریاچه آزادی به آب می زند.
این اردو تا 20 تیرماه ادامه خواهد داشت.
هرمز فتحی نیا سرمربی، علی بنده نژاد مربی و محمد صداقت کیش مربی بدنساز کادر فنی این تیم هستند.

تارخ طالبی از تهران، امیر خوانساری از مازندران و ابوالفضل درجزی، شایان مافی و محمدرضا صیاد از گیلان نفرات دعوت شده به اردو هستند.

دریاچه آزادی میزبان تیم ملی روئینگ بانوان خواهد بود

اخبار قایقرانیهشتمین مرحله اردوی تیم ملی روئینگ بانوان با حضور 14 قایقرانی از اول تیرماه در دریاچه آزادی آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، اردوی تیم ملی روئینگ بانوان بزرگسالان به منظور حضور در مسابقات قهرمانی جهان و آسیا از فردا اول تیرماه در دریاچه آزادی آغاز می شود.
این مرحله از اردو تا 21 تیرماه ادامه پیدا خواهد کرد.
نیکولا جیوگا سرمربی تیم های ملی روئینگ و بهناز مرادخانی به عنوان مربی هدایت قایقرانان را در این مرحله از اردو برعهده دارند.

رویا عباسی از آذربایجان غربی، شکیبا وقوفی، الیکا افشاری و سپیده جعفری مهر از تهران، مهسا جاور، زینب نوروزی، فرشته رومی، پریسا احمدی و فرحناز عشقی از زنجان، نازنین رحمانی از کرمانشاه، نازنین ملائی و حمیرا برزگر از گیلان و مریم کرمی و مریم امیدی پارسا از همدان نفرات دعوت شده به این مرحله از اردو هستند.

دور جدید تمرینات تیم ملی روئینگ مردان آغاز شد

اخبار قایقرانیدور جدید تمرینات تیم ملی روئینگ مردان در دریاچه آزادی و سد حسنلو نقده برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، اردوی تیم ملی روئینگ مردان رده سنی بزرگسالان و جوانان در 2 گروه در دریاچه آزادی و سد حسنلو نقده از امروز 31 خردادماه آغاز شد.
این اردو تا 21 تیرماه ادامه پیدا خواهد کرد.
نیکولا جیوگا مدیر تیم های ملی و سرمربی در دریاچه آزادی و طاهر کبوتری به عنوان مربی و نوروز علیمردان به عنوان سرپرست در نقده هدایت قایقرانان را بر عهده خواهند داشت.

امیرحسین محمود پور از گیلان و آرمین غلاف از همدان در بخش جوانان و محسن شادی، عاقل حبیبیان، اتابک پیشیار، فرهاد کربلائی قلی زاده، فرزاد کربلائی قلی زاده، وحید جوهری، میثم جوهری و افشار حیدری از آذربایجان غربی، خشایار عباس آبادی، سیاوش سعیدی، آراد سلیمان پور و حمیدرضا رضوانی از تهران و سیدمجتبی شجاعی، بهمن نصیری و مسعود محمدی در بخش بزرگسالان در اردوی دریاچه آزادی و رضا قهرمانی و میلاد اله وردیان از آذربایجان غربی، شیرزاد قادری از کردستان در بخش جوانان و یاسر جوهری از آذربایجان غربی، کژوان سلیمی از کردستان و پیام مطاعی از کرمانشاه در بخش بزرگسالان در اردوی نقده حاضر خواهند بود.

طرح نخبه گزینی المپیک نوجوانان رسما آغاز شد

اخبار قایقرانیمراسم افتتاحیه طرح نخبه گزینی المپیک نوجوانان با حضور مدرسین بین المللی، مسئولان فدراسیون، مربیان و قایقرانان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، دریاچه آزادی از امروز 31 خردادماه میزبان طرح نخبه گزینی المپیک نوجوانان است. این طرح که امروز با برگزاری مراسم افتتاحیه رسما کار خود را آغاز کرد، تا 8 تیرماه ادامه پیدا می کند.
در مراسم افتتاحیه پیریک مسئول توسعه اسلالوم ICF، وحید مرادی دبیرکل فدراسیون، کتایون اشرف مسئول برگزاری طرح نخبه گزینی، آلن پطروسیان مشاور عالی دفتر محیط زیست وزارت ورزش و جوانان، مربیان و ورزشکاران حاضر در طرح حضور داشتند.
دبیرکل فدراسیون قایقرانی در این مراسم با خوش آمد گویی به مهمانان، مربیان و ورزشکاران گفت: بسیار خوشحالیم که برای اولین بار در سطح جهان طرح نخبه گزینی با حمایت مستقیم IOC در کشور ما و در فدراسیون قایقرانی انجام می شود.
وحید مرادی بیان کرد: پیریک مدرس طرح چندین بار به ایران سفر کرده و دوره های آموزشی مختلفی با پیگیری و تلاش اشرف رئیس کمیته اسلالوم در کشور ما برگزار کرده است. ایشان با مشاهداتی که از پتانسیل ایران داشته، پیشنهاد این طرح را به ما و کمیته بین المللی المپیک داد و خوشبختانه با موافقت مواجه شد.

وی ادامه داد: امیدواریم با برگزاری خوب این طرح الگوی خوبی برای دیگر فدراسیون ها در ایران و دیگر کشورهای جهان باشیم.
مسئول توسعه اسلالوم فدراسیون جهانی در این طرح گفت: از فدراسیون ایران تشکر می کنم که با تلاش خود زمینه برگزاری طرح نخبه گزینی را فراهم کردند.
پیریک گسلاین ادامه داد: هدف ما از برگزاری این طرح آماده سازی و تقویت روحیه نوجوانان قایقران برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان است.
وی افزود: طرح در 3 رشته کانو اسپرینت، کانو اسلالوم و روئینگ برگزار خواهد شد.
پیریک با تقدیر از نوجوانان حاضر در طرح تصریح کرد: امیدوار هستیم که طی این 9 روز برنامه های خوبی داشته باشیم و همه با هم به سوی موفقیت حرکت کنیم.

نماینده دفتر محیط زیست وزارت ورزش نیز در این مراسم اظهار داشت: خیلی خوشحالم که در بین شما المپین های آینده قایقرانی هستم.
آلن پطروسیان ادامه داد: جای خرسندی دارد که فدراسیون قایقرانی برای این طرح در بخش محیط زیست توجه دارد و البته از نگاه کمیته بین المللی المپیک و سازمان های ورزشی نیز بحث محیط زیست بسیار حائز اهمیت است.
وی تاکید کرد: قایقرانی به عنوان رشته ای که با آب سر و کار دارد از نظر محیط زیستی مهم است و ما در دفتر محیط زیست برای این رشته برنامه داریم.
پطروسیان اظهار امیدواری کرد: با برنامه ها و کارگاه هایی که در نظر گرفته شده، حتما دانش محیط زیستی ورزشکاران همراه با انجام تمرینات فنی و تخصصی ارتقا پیدا خواهد کرد.

طرح نخبه گزینی المپیک نوجوانان قایقرانی تا 8 تیرماه در دریاچه آزادی با برگزاری برنامه های متنوع ادامه پیدا خواهد کرد.

خانبانان: کسب سکو در بازی‌های آسیایی نیازمند اردوهای باکیفیت‌ است

اخبار شنا،شیرجه و واترپلوملی‌پوش واترپلو به دست آوردن سکو در بازی‌های اسیایی جاکارتا را نیازمند برگزاری اردوهای با کیفیت‌ برای تیم ملی واترپلو دانست.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ حامد ملک خانبانان در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به پیوسته بودن اردوهای تیم ملی واترپلو، خاطرنشان کرد: بازی‌های تدارکاتی چهارجانبه سنگاپور سطح بالا و خوبی داشت اما ما تعدادی از بازیکنان اصلی خود را نداشتیم چون این اردو بیشتر برای آماده سازی تیم ملی جوانان بود. چیریچ باید جوانان را به کار می‌گرفت بنابراین اگر می‌خواهیم در بازی‌های آسیایی جاکارتا به هدف اصلی فدراسیون که کسب مدال و سکو در این بازی‌هاست برسیم باید اردوهای خود را با کیفیت تر برگزار کنیم.

او در مورد اردوهای تیم ملی واترپلو ادامه داد: اردوهای تیم ملی تا به امروز خوب بوده است اما بهتر است ما بازی‌های تدارکاتی را با حریفان اصلی خود در بازی‌های آسیایی مثل چین، ژاپن و قزاقستان برگزار کنیم که قطب واترپلوی آسیا هستند. قطعا اگر این اتفاق بیفتد هم نقاط ضعف و قوت حریفان را بهتر می‌شناسیم و هم نقاط ضعف خود را تقویت می‌کنیم. امیدوارم که مسئولان کمیته ملی المپیک حمایت‌های خود را از این رشته ورزشی بیشتر کنند چون به نظر من واترپلو خود را اثبات کرده است.

خانبانان با بیان اینکه از زمان آمدن الکساندر چیریچ به اردوهای تیم ملی واترپلو پیوسته و خوب پیگیری شده است، تاکید کرد: اردوهای ما در یک سال گذشته هم در رده جوانان و هم بزرگسالان در شرایط خوبی برگزار شد اما برای اینکه ملی‌پوشان شهرستانی ما در هنگام آمدن به تهران در زمان برگزاری اردوها شرایط خوبی را داشته باشند باید خوابگاه‌های ملی‌پوشان را بهتر از سال گذشته تحویل آنان دهیم. اگر این اتفاق بیفتد قطعا ورزشکاران با روحیه بهتر در تمرینات شرکت خواهند کرد و با این شرایط بعد از ۳۰ تا ۴۰ سال می‌توانیم واترپلو را بر روی سکوهای بازی‌های آسیایی ببینیم.

او در مورد برنامه‌های تیم ملی واترپلو، گفت: تیم ملی بزرگسالان یک هفته است که از سنگاپور برگشته است و تا مهر ماه برنامه و مسابقات خاصی را ندارد. در حال حاضر هدف فعلی فدراسیون و کادر فنی تیم (الکساندر چیریچ و وحید رضایی) تمرینات تیم ملی جوانان واترپلو است. تیم جوانان قرار است مرداد ماه در مسابقات قهرمانی جوانان جهان شرکت کند و از این جهت تمرینات این تیم زیر نظر چیریچ پیگیری می‌شود.

خانبانان افزود: در تمرینات نوبت عصر تیم ملی جوانان، بازیکنان بزرگسالان نیز شرکت خواهند کرد تا با برگزاری بازی‌های تدارکاتی بین تیم بزرگسالان و جوانان بتوانیم شرایط خوبی را در جهت آماده سازی این تیم برقرار کنیم.

ملی‌پوش واترپلو در مورد تاریخ برگزاری لیگ برتر واترپلو نیز اظهار کرد: با اطلاعاتی که من دارم هنوز تاریخ آغاز لیگ برتر مشخص نشده است البته اکثر باشگاه‌ها بازیکنان خود را خریداری کردند. لیگ امسال هم مثل سال گذشته با شش الی هفت تیم برگزار خواهد شد و من هم مانند فصل قبل با تیم دانشگاه به آب می‌زنم.


مائده طهماسبی: امیدوارم با اردوهای مستمر و تلاش فدراسیون تیم ملی قوی بسازیم

اخبار شنا،شیرجه و واترپلودختر شناگر ایرانی معتقد است که با اردوهای مستمر و تلاش فدراسیون و کادر فنی تیم ملی قوی برای رقابت‌های پیش رو آماده می‌شود.

سارا عبدالجوادی/

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و اترپلو؛ مائده طهماسبی عضو تیم ملی شنای بانوان ۱۴ سال است که در این رشته حرفه‌ای تمرین می‌کند و چندین رکورد ملی را در کارنامه خود دارد.
طهماسبی در جریان اولین اردوی تیم ملی شنای زنان ایران در گفت و گو با خبرنگار اعزامی فدراسیون شنا اظهار کرد: برگزاری این اردوها شوک بزرگی برای ورزش زنان ایران است. این تجربه بزرگی برای ما شناگران خواهد بود. با برگزاری این اردوهای مستمر، تلاش فدراسیون و کادر فنی امیدوارم بتوانیم تیم بسیار خوبی را آماده کنیم و در رقابت‌های پیش رو نتیجه بسیار خوبی را کسب کنیم.
او به شرایط ملی‌پوشان در سال های گذشته اشاره کرد و گفت:  خدارا شکر استارت کار زنان چند ماهی است خورده شده و ما در رقابت‌های مسافت کوتاه که در اسفند ماه در همین جزیره کیش برگزار شد حضور یافتیم. دختران شنای ایران دوباره پرامید به دنیای رقابت‌ها پا می‌گذارند.
او برگزاری رقابت‌هایی تحت عنوان کشورهای اسلامی به میزبانی ایران را تجربه بزرگی دانست و افزود: بعد از ۱۲ سال مسابقات بین المللی ما آغاز خواهد شد. ما دختران بعد از مدت‌ها قرار است در میان زنان کشورهای مسلمان دیگر رقابت کنیم و این رویداد بزرگی برای ماست. این رقابت‌ها سبب می‌شود ملی پوشان خود را محک بزنند و ببینند در کجای کار قرار دارند.
او امیدوار است که فدراسیون به ورزشکاران توجه بیشتری داشته باشد، در این باره توضیح داد: از فدراسیون می‌خواهم به ورزشکاران زن توجه بیشتری داشته باشد و با برگزاری منظم و متداوم رقابت‌ها و اردوها سبب رشد هرچه بیشتر این رشته در میان ما دختران شود.

ورنوس: تیم ملی بانوان شنا بعد از ۱۲ سال تشکیل شد/ میزبان مسابقات بین المللی خواهیم بود

اخبار شنا،شیرجه و واترپلونایب رئیس بانوان گفت: بعد از سال ۱۳۸۴ تاکنون تیم ملی برای بانوان نداشتیم ، امسال رایزنی‌های لازم برای میزبانی یک مسابقه بین المللی انجام شد.

نسیم نصیری/

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و اترپلو؛ شهرناز ورنوس در گفتگو با خبرگزاری ایپنا بیان کرد: تیم ملی بانوان شنا بعد از ۱۲ سال تشکیل شد و ملی پوشان ما هم اکنون زیر نظر فروزنده زرآور که یکی مربیان قهرمان پرور و باسابقه شیراز است در کیش اردو زده اند.

وی در ادامه توضیح داد: آخرین سالی که بانوان در مسابقات بین المللی شرکت کردند، سال ۱۳۸۴ و در بازیهای کشورهای اسلامی بود که به میزبانی ایران برگزار شد، پس از آن چون بانوان ما به خاطر پوشش نمی‌توانستند برای حضور در مسابقات اعزام شوند از طرفی ایران هم دیگر میزبان مسابقه‌ای نبود،  تیم ملی منحل شد تا امسال که فدراسیون رایزنی‌های لازم را با وزارت ورزش انجام داد و با آنها به توافق رسید که ایران میزبان یک مسابقه بین المللی باشد.

نایب رئیس بانوان شنا با بیان اینکه در مرحله نامه نگاری با کشورهای اطراف برای دعوت به ایران هستیم، درباره تاریخ این مسابقات گفت: پیش از این قرار بود این رقابت ها قبل از انتخابات ریاست جمهوری برگزار شود، ما حتی چند کشور را هم دعوت کرده بودیم، اما به یکباره تصمیم عوض شد و رقابت ها به تعویق افتاد ، فکر می‌کنم اگر تداخل برنامه ای نباشد، رقابت ها را در تابستان برگزار کنیم.

ورنوس درخصوص چگونگی دعوت ملی پوشان به اردو ، خاطرنشان کرد: مرحله اول انتخابی تیم ملی اردیبهشت ماه برگزار شد و ۱۲ نفر به اردو دعوت شدند، فعلا با همین تعداد نفرات ادامه می‌دهیم، تا نزدیک مسابقه که دوباره مرحله دوم انتخابی برگزار شود و به ترکیب اصلی جهت حضور در رقابت‌ها برسیم.


طرح نخبه گزینی المپیک نوجوانان برگزار می شود

اخبار قایقرانیطرح نخبه گزینی المپیک نوجوانان از فردا 31 خردادماه با حضور مدرسین بین المللی در دریاچه آزادی آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، طرح نخبه گزینی المپیک نوجوانان با رویکرد آموزش و تقویت ارزش های قهرمانی در نوجوانان و مربیان با حضور مدرسین بین المللی و با هدف آموزش رشته های قایقرانی حاضر در المپیک نوجوانان از فردا در دریاچه آزادی کلید می خورد.
این طرح در رشته های کانواسپرینت، کانواسلالوم و روئینگ با حضور 60 قایقران و 20 از استان های سراسر کشور برگزار می شود.
این طرح تحت نظر کمیته بین المللی المپیک IOC و همکاری کمیته ملی المپیک، سازمان محیط زیست و کمیته مبارزه با دوپینگ در فدراسیون قایقرانی برگزار می شود.
پیریک گوسلاین مسئول توسعه اسلالوم فدراسیون جهانی قایقرانی، مزار نجیب از الجزایر و چن وی هان از چین تایپه مدرس و مربی این کمپ هستند.
این طرح تا 8 تیرماه ادامه پیدا خواهد کرد.